Artopol Sanat Galerisi IAAF İstanbul’da

Artopol Online Sanat Galerisi olarak IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı'na biz de katılıyoruz ve siz sanatseverleri bünyemizde bulunan sanat eserleriyle buluşmaya davet ediyoruz. Fuar alanında 25 yıldır yapılmamış bir konsept olan sanat ile antikanın bir arada olduğu bir projeyle 300'ü aşkın sanatçı, 10000'i aşkın antika ve 2000'i aşkın sanat eserinin bulunduğunu da belirtmek isteriz. Fuarı ziyaret ederek geleneksel sanat eserlerinden çağdaş sanat eserlerine ve antika eserlere kadar birçok farklı konseptteki eseri de görme şansı elde edebilirsiniz. Bu kadar fazla sayıda sanat eserinin ve sanatçının bulunduğu bir fuar alanında bizim de eserlerimizi sergiliyor olmamızın gurur verici olduğunu belirtmek isteriz.

İstanbul Sanat ve Antika Fuarı Hakkında

Her sene ülkemizi uluslararası platformlarda üst noktalara getirmeyi hedeflemek ve bu hedefe ulaşmak üzere pek çok çalışma yapılmaktadır. Bu çalışmaların öne çıkanlarından biri olan IAAF İstanbul, bu sene dört gün boyunca Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ve ziyaretçilere açık olacak. Sanat eserleri ve antika eserleri tek bir etkinlikte buluşturan IAAF İstanbul, hem yeni sanatçıların eserlerinin keşfedilmesini; hem de herkesçe tanınan usta sanatçıların eserlerinin ulaşılabilir olmasını hedeflemektedir.

Dört gün sürecek bu önemli organizasyonda yer alan 120 firma kapsamında hem çağdaş sanat, hem tarihte yer edinmiş antika obje ve eserler yer almaktadır.

3 Kasım 2021 tarihinde önizlemesi yapılan fuarda, takip eden 4-7 Kasım tarihlerinde de ziyaretçilere ev sahipliği yapılmaktadır. Birbirinden değeri sanatçılar ve eserleri sanatseverlerle buluşturan fuar Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde açıktır. 4, 5 ve 6 Kasım tarihlerinde 10:00-20:00 arası; 7 Kasım tarihinde 10:00-18:00 arası ziyaret edilebilir.

Sanatında üst seviyelere ulaşmış profesyonel sanatçıların kaliteli eserleriyle buluşmanız için fuara katılımınız ve sizler için özenle seçtiğimiz eserleri sergilediğimiz bölümü bulmanız yeterli olacaktır. Artopol ekibi ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken sanat eserlerinin fuarda sizi en çok etkileyecek bölüm olacağına eminiz. Yazımızın devamında size sunacağımız eserlerin özelliklerinden ve fuarda yapmak istediklerimizden kısaca bahsetmek isteriz.

Sizlere Pofesyonel Sanatçılarımızın Profesyonel Eserlerini Sunmaktayız

Artopol Sanat Galerisi olarak profesyonellikten taviz vermiyoruz. Galerimizde hem fiziki hem de online olarak satışları yapılan eserlerin tamamı, sanata hayatlarını adamış profesyonel sanatçıların eserleridir. Sergimizde bulunan sanat eserlerini üreten sanatçılar; küratörler, akademisyenler, sanat eleştirmenleri ve koleksiyonerlerden oluşan bir seçim ekibi tarafından alanında en iyiler arasından seçilmektedir. Bu da bizi diğer galerilerden bir adım öteye taşımaktadır.

Biz eserlerin sergiye uygun olup olmadığına azami önem gösteririz. Öncelikle eserin sergilenmesi için o eserin daha önce başka bir yerde online gösterime girmemiş olması gerekmektedir. Böylelikle galerimizi ve fuardaki sergimiz gibi önemli anlarımızı hem son dönem çalışmalarıyla süslemiş oluruz, hem de sizleri şaşırtacak eserler çıkarabiliriz. Bizler sanat tutkunu bir ekip olarak, güçlü eserler keşfetmeyi ve sizlerin de bu eserleri görüp hayran kalmanızı her zaman tercih ediyoruz.

Farklı Disiplinlerden Çeşitli Eserler ve Danışmanlık

Artopol Sanat Galerisi olarak tek bir disipline bağlı kalan sıradan bir sanatın olamayacağına yani çeşitliliğin sanatın önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, bünyemizde bulunan eserlerin farklı disiplinleri içermesine dikkat ediyoruz. Her bir sanat grubu kendi içerisinde de farklı temalar ve farklı teknikleri de içermekte olan ve her biri son derece özenle seçilmiş eserlerden oluşmaktadır. Eser satın alımında da kurumunuza veya şahsınıza uygun eseri seçebilmeniz için danışmanlık hizmeti veriyoruz. Fuarda da asıl amacımız eserlerimizi size tanıtmak ve danışmak istediğiniz konularda yardımcı olmak.

Online Satışı Yapılan Eserlerimizden Bir Kısmını Fuarda Sizlere Sunuyoruz

Fuarı, eserlerimizin kalitesini sunabileceğimiz fiziki bir ortam olarak gördüğümüz için oldukça heyecanlıyız. Fuarda sizlere sunmak istediğimiz eserler online ortamda satışını yaptığımız ve bizlerden bilgi talep etmeniz halinde büyük bir keyif ve gururla sizlere sunabileceğimiz eserler. Geniş bir ekip çalışmasıyla seçtiğimiz eserlerimize hayran kalacağınız için fuar sonrasında da bizlerle mutlaka irtibat halinde olmak isteyeceğinizi düşündüğümüzden, online çalışmalarımızdan da kısaca bahsetmek istiyoruz.

Hem fuarda sergilenen eserlerimiz hem de en az fuardaki eserler kadar değerli olan diğer tüm eserlerimiz için hem online mağazamız, hem de galerimizde siz sanatseverlere hizmet veriyoruz. Orijinalliği Artopol tarafından güvence altında olan eserlerimiz, doğru fiyatlandırma, taksitlendirme seçenekleri, güvenilir teslimat imkanıyla sizlere sunuluyor. Online sistemimizden 7/24 eserleri inceleyebilir, bilgileri okuyabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişimin oldukça önemli olduğuna inanıyor ve her zaman tüm sorularınızı memnuniyetle yanıtlayacağımızı bilmenizi istiyoruz. Bununla beraber mail veya telefon yoluyla eserler hakkında detaylı bilgi alma şansını da siz sanatseverlere sunuyoruz.

Amacı Mutlu Sanatseverler Görmek Olan Bir Galeriyiz

Artopol ekibi olarak sanatı ve sanatseveri önemseyen ve bu konuda bilgi paylaşımını da kendisine misyon edinmiş bir ekibiz. Kurulduğumuz günden bu güne kadar tüm çalışmalarımızda empati kurmaya ve sanatseverleri gülümsetmeye çabalıyoruz. Galeri olarak temel amacımız sanatseverler için doygunluk yaratabilecek eşsiz eserleri sunmak, satın alım esnasında ve sonrasında da her türlü sorunda yanlarında olmaktır.

IAAF İstanbul’da Eserlerini Görebileceğiniz Değerli Sanatçılarımız

Bünyemizde pek çok sanat türüne ev sahipliği yapmaktayız. Bu sebeple hem teknik açıdan, hem de dönemsel açıdan pek çok değerli sanatçımızla birlikte bu yolu yürümekteyiz. 

Fuarda eserlerini zevkle inceleyebileceğiniz sanatçılarımız:

Haluk Akakçe
Zeynep Akgün
Erdinç Babat
Kaan Baltacı
Bubi
Ümit Camaş
İsmet Doğan
Yücel Dönmez
Ece Gauer
Gülcan Karadağ
Ferruh Karakaşlı
Shabarek
Emre Tandırlı
Ayhan Türker
Ömer Uluç
Sayat Uşaklıgil
Burcu Yavuz
Yiğit Yazıcı
Esra Yıldırım
Ceylan Dökmen
Zeynep Koçan
Nilay Özenbay
Hülya Sözer
Eda Taşlı

Artopol Sanat Galerisi her geçen gün yeni projelere imza atan ve kendini geliştiren bir ekiple kurulmuştur. Amacımız Türkiye'de sanatı sevebilecek olan tüm kesimlere sanat eserlerini tanıtmak ve sunmak, bütçelerine uygun eserleri bulundurmaktır. Bu nedenle, siz değerli sanatseverlerle buluşma noktalarımızda her zaman katılımcı olmaktan keyif alıyor ve fuar alanında kendimizi, eserlerimizi ve sanatçılarımızı sizlere tanıtmak için can atıyoruz. Siz değerli sanatseverlerle fuarda buluşmak dileğiyle...